***UPOZORNĚNÍ PRO HOSTY***

Vážení klienti,

vzhledem k tomu, že došlo k vyhlášení nouzového stavu, upravili jsme hotelový režim tak, abychom minimalizovali riziko nakažení virem COVID-19.

V termínu od 14.3. 2020 do odvolání opatření karanténního stavu vládou ČR je hotel i restaurace uzavřen pro veřejnost i hotelové hosty.

PROVOZNÍ DOBA RECEPCE: denně 10.00 – 12.00 hod.

Doporučujeme komunikaci s recepcí formou e-mailu: parkhotel@skalnimesto.cz.

Prosíme o shovívavost, na Vaše dotazy odpovíme nejpozději do jednoho dne. Děkujeme.

V termínu 14.3.- 27.5.2020 jsou veškeré rezervace zrušeny. Prosíme hosty, aby se dále informovali na tel.: 737 544 445. Děkujeme za pochopení.

  • Hostům, kteří mají pobyt rezervovaný na období nouzového stavu, pobyty rušeny nejsou. 
  • Všem hostům, kterých se to tato situace dotkne, automaticky bezplatně  prodlužujeme platnost pobytu/ voucheru. Pobyt lze po telefonické či e-mailové domluvě rezervovat na termín jiný.

 

Hotelové hosty prosíme o akceptaci následujících opatření:

  • Od 13. 3. 2020 jsou všichni naši hoteloví hosté povinni podepisovat čestné prohlášení o tom, že se v posledních 14 dnech nevrátili z rizikových oblastí a nepřišli do styku s osobou, která byla pozitivně testována na koronavirus. Pokud ano, pak nejsou přijati na pobyt.
  • Společnost zrušila rezervace všem hostům ze zemí, které jsou označeny za vysoce rizikové dnem 12. 3. 2020. Seznam rizikových oblastí se bude upravovat podle informací Ministerstva zdravotnictví.
  • Pro veřejnost ani hotelové hosty nejsou k dispozici služby ubytovací a stravovací a to v období 16.-25.3.2020.
  • Pro veřejnost ani hotelové hosty nejsou k dispozici  provozy wellness služeb a balnea.

Děkujeme za pochopení.