Kontakt

Parkhotel Skalní městomap1
Pařezská Lhota 34
506 01, Jičín

Česká republika

tel.: (+420) 493 525 011

GSM brána: (+420) 737 544 445
e-mail: parkhotel@skalnimesto.cz

školení: recepcePSM@seznam.cz

Otevírací doba recepce 8.oo – 20.oo

Otevírací doba restaurace 11,30 – 22,00 hod

GPS Loc: 50° 28′ 12,6″ N; 15° 17′ 39,6″ E

map3

Jak se k nám dostanete?

Nejpohodlněji autem – ale i vlakem a autobusem…

Autem po trase od Prahy:

Praha – Mladá Boleslav – směr Jičín. Po obchvatu objedete město Sobotku a těsně před městem Jičín odbočíte vlevo do vesnice Holín a Prachov. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu.

Autem po trase od Brna:

Brno – po dálnici na Prahu – odbočka na Havlíčkův Brod – Kolín – minout Poděbrady – Jičín – na jičínském obchvatu nezajíždět do Jičína, ale dále směrem na Mladou Boleslav – za Jičínem odbočit vpravo do vesnic Holín a Prachov. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu.

Autem po trase od Ostravy:

Ostrava – Hradec Králové – Hořice – Úlibice – obchvatem okolo Jičína směr Mladá Boleslav – za Jičínem odbočit vpravo do vesnic Holín a Prachov. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu.

Autem po trase od Liberce:

Turnov – směr Jičín, cca 2 km na vesnicí Kněžnice je železniční přejezd (zastávka Jinolice) – za přejezdem odbočit vpravo do vesnice Jinolice. Dále po místním silničním značení k našemu hotelu.

Autobusem:

do Jičína na autobusové nádraží a odtud linkovým autobusem na zastávku Prachov-Skalní město nebo pěšky.

Vlakem od Turnova:

Trať Turnov-Jičín-Hradec Králové – možno vystoupit na zastávce Jinolice a odtud 4 km po silnici s naším místním značením nebo vystoupit v Jičíně a odtud linkovým autobusem nebo pěšky.

Vlakem od Hradce Králové:

Trať Hradec Králové – Jičín – Turnov – možno vystoupit na zastávce Jinolice a odtud 4 km po silnici s naším místním značením nebo vystoupit v Jičíně a odtud linkovým autobusem nebo pěšky.

Vlakem od Prahy:

Trať Praha – Poříčany – Jičín . Vystoupit na nádraží v Jičíně a odtud linkovým autobusem.


Prohlášení poskytovatele webových stránek

Tyto webové stránky provozuje Parkhotel Skalní město.

Veškeré osobní údaje návštěvníků webových stránek, které jsou prostřednictvím těchto webových stránek poskytovány, jsou spravovány výlučně správcem obsahu webu.

Prostřednictvím registračního formuláře uděluje návštěvník webových stránek správci obsahu souhlas se zpracováním svých osobních údajů. V registračním formuláři je stanoven účel, rozsah zpracovávaných osobních údajů a doba platnosti souhlasu. Všechny osobní údaje poskytované při registraci návštěvník poskytuje dobrovolně. Návštěvník webových stránek má možnost svůj souhlas kdykoli odvolat.

Společnost LIONS – školící středisko Nesuchyně, s.r.o., IČO: 28510046, chrání Vámi poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Společnost LIONS – školící středisko Nesuchyně, s.r.o., IČO: 28510046, správce osobních údajů, prohlašuje, že shromažďuje a zpracovává osobní údaje a nakládá s nimi dle obecného Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně osobních údajů (GDPR), s účinností od 25. 5. 2018.